VI Międzynarodowe Targi „Natura Food” w Łodzi

Już w październiku (11-13) w Łodzi rozpoczynają się VI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej „Natura Food”, na których producenci żywności ekologicznej z Węgier chcą znaleźć kontrahentów z Polski.

Targi NATURA FOOD w połączeniu z Targami beECO to miejsce spotkań ludzi biznesu i odbiorców żywności niskoprzetworzonej oraz idealna okazja do obserwacji trendów rządzących polskim rynkiem ekologicznym. Do zaprezentowania swojej oferty zachęcamy w szczególności producentów żywności ekologicznej i tradycyjnej oraz gospodarstwa agroturystyczne, farmy zdrowie, sklepy z wysokiej jakości produktami spożywczymi, a także hurtowników, winiarnie, browary regionalne.

Po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji zostaną wydzielone specjalne strefy wystawców, co z pewnością uporządkuje wystawę i pozwoli na lepsze zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Wyróżnione zostaną 4 strefy: produkty ekologiczne certyfikowane, produkty naturalne niecertyfikowane, produkty tradycyjne oraz Strefa Profesjonalisty (dostępna wyłącznie dla branży i biznesu).
Więcej: LINK