Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 26/11/2008

V PIELGRZYMKA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

V Pielgrzymka Przedsiębiorców i Pracodawców do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach odbędzie się w niedzielę, 7 grudnia. Spotkanie będzie miało miejsce w dziewiątą rocznicę powstania Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent" prowadzonego przez Księży Sercanów.

Pielgrzymkę zainauguruje Eucharystia sprawowana w bazylice o godz. 10.30 pod przewodnictwem ks. kard. Stanisława Nagy'ego SCJ. Po Mszy św. o godz. 11.45 w auli Domu Duszpasterskiego odbędzie się spotkanie. Po powitaniu uczestników przez prowincjała Księży Sercanów ks. dr. Tadeusza Michałka i modlitwie "Anioł Pański" zaplanowano wykład dr. hab. Ryszarda Stockiego pt. "Jak Karol Wojtyła przeszkadza nam w prowadzeniu interesów?". Karol Wojtyła przypominał - co najmniej od 1969 roku - o tym, że celem pracy jest także ten, który ją wykonuje. Tym samym nie tylko podważał definicję efektywności, ale - nie wiedząc o tym - burzył niemal wszystkie powszechnie znane praktyki zarządzania. Przewidziano także czas na dyskusję. Ostatnim akcentem pielgrzymki będzie wspólna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018