Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 05/12/2012

Targi pracy i praktyk na warszawskiej Politechnice

XI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków połączone z Wystawą Polskiej Elektroniki, odbędą się w dniach 4 - 5 marca 2013 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Impreza będzie trwała dwa dni. 

Rozłożenie targów w czasie umozliwi optymalne rozstawienie standów, większą dostępność i lepszą komunikację wystawców oraz zwiedzających. Można wziąć udział w jednym lub dwóch dniach Targów.

Po raz pierwszy targom będzie towarzyszyć ekspozycja wyrobów firm z branży elektronicznej działających w Polsce.

 Do uczestnictwa w wystawie organizatorzy zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw, w których są projektowane lub produkowane urządzenia elektroniczne. Udział w imprezie daje możliwość zaprezentowania przedsiębiorstw i wyrobów dla 3500 naszych studentów, którzy wkrótce ukończą studia i staną się potencjalnymi pracownikami lub odbiorcami przedstawionych produktów.

Wystawcom polskiej elektroniki organizator oferuje zniżki.Szczegółowych informacji w sprawie uczestnictwa w targach udziela: Katarzyna Strój - tel. 022 234 60 85, k.stroj@elka.pw.edu.pl

Informacja o warunkach uczestnictwa jest dostępna na naszej stronie internetowej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018