Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 01/04/2009

Świdnickie BHP

Dnia 31 marca 2009 r. odbył się etap regionalny IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu o prawnej ochronie pracy oraz zasadach bhp dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Organizatorem konkursu była Izba Rzemieślnicza i Małej Przedsiębiorczości w Świdnicy wraz z organizacjami cechowymi, Okręgowym Inspektoratem Pracy we Wrocławiu oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Do konkursu przystąpiło 11 uczniów z powiatu dzierżoniowskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, którzy uczą się zawodu rzemieślniczego.

I miejsce zdobyła świdniczanka Sylwia Pokojowczyk, która praktyczną naukę w zawodzie fryzjer odbywa u Pani Patrycji Jakubczyk – właścicielki salonu fryzjerskiego w Świdnicy, przy ul. Wałbrzyskiej 4. Sylwia jest uczennicą ZSZ „Rzemieślnik” w Świdnicy. II lokatę uzyskał uczeń cukiernictwa – Krzysztof Pawlus z Dzierżoniowa, który zawodu uczy się w Cukierni „Ambrozja” B.J. Jankowscy, D.J. Bednarczykowie przy ul. Miodowej 6-8 w Dzierżoniowie, a naukę teoretyczną zdobywa w ZS Nr 2 w Dzierżoniowie. W połowie maja br. oboje będą reprezentować nasz region w finale tego konkursu w Warszawie.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018