Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 03/12/2008

Spotkanie w bydgoskiej Izbie

W dniu 27 listopada br. w auli KPIRiP w Bydgoszczy odbyło się spotkanie robocze z przedstawicielami: Ochotniczych Hufców Pracy, Kuratorium Oświaty, Urzędów Miast (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie) oraz Cechów. Spotkanie poświęcone było współpracy pracodawców z OHP oraz sprawom związanym z przygotowaniem zawodowym młodocianych pracowników (spisywanie umów, refundacja wynagrodzeń przez OHP, dofinansowania szkoleń uczniów).

Poszczególne zagadnienia omówione zostały na przykładach i problemach jakie napotykają rzemieślnicy starający się np. o zwrot kosztów szkolenia uczniów. Do dyskusji włączyli się także reprezentanci urzędów odpowiedzialni w regionie za wydanie decyzji o przyznaniu dofinansowania, który przekazali wskazówki i rady, które mogą być przydatne przy załatwianiu podobnych spraw. Uczestnicy spotkania wskazali potrzebę organizowania tego typu spotka połączonych z dyskusją i wyminą doświadczeń.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018