Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 09/01/2009

Spotkania podczas XVIII Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych

Europe Enterprise Network i firma Komfort Consulting serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych podczas XVIII Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 w Stuttgarcie które odbędą się w dniach 11-12.02.2009.

Główne obszary tematyczne targów R+T 2009 to m.in.: żaluzje okienne i akcesoria, rolety zwijane i zasłony, skrzynki do rolet i akcesoria, markizy, tekstylia techniczne, okna i akcesoria okienne, okna dachowe, bramy i drzwi wraz z osprzętem.

Atrakcyjność międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 podkreśla wysoce specjalistyczny charakter imprezy, skupiającej w jednym miejscu większość liczących się firm z tego segmentu rynku. Formuła spotkań kooperacyjnych „b2fair” organizowanych razem z targami należy w praktyce do najbardziej efektywnych, w których ponad połowa jej uczestników nawiązuje nowe kontakty handlowe i kooperacyjne

Koncepcja powiązania branżowych targów wystawienniczych z organizacją spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami, poprzez pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców oraz transfer wiedzy.

Więcej informacji na temat imprezy na stronie LINK TUTAJ oraz LINK TUTAJ

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018