Rekrutacja trwa. Praktyki dla nauczycieli i mistrzów rzemiosła

Stowarzyszenie REFA Wielkopolska otrzymała dofinansowanie projektu pt. „Polska meblami stoi” Jest on realizowany na terenie całej Polski do końca tego roku.

W ramach projektu prowadzone są szkolenia adresowane do: nauczycieli przedmiotów zawodowych i intruktorów praktycznej nauki zawodu z takich obszarów jak: Technika, produkcja, rzemiosło: (elektromechanik, elektryk, lakiernik, mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych, mechanik-monter maszyn i urządzeń, monter mechatronik, monter-elektronik, operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, operator obrabiarek skrawających, ślusarz, stolarz, tapicer, technik cyfrowych procesów graficznych, technik elektronik, technik elektryk, technik informatyk, technik mechanik, technik mechatronik, technik procesów drukowania, technik technologii drewna).

Zajęcia odbywają się w formie 25 warsztatów przygotowujących do praktyk, w dwóch blokach tematycznych:  Technika  i Organizacja .Każdy uczestnik przejdzie 10-cio dniową praktykę w zakładzie produkcyjnym.
Więcej: LINK