Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/10/2009

Psychologia i negocjacje

W ramach zadania 5 projektu „Skuteczni eksperci = efektywny dialog” w Gdańsku Jelitkowie, w dniach 12-13 października 2009 r. odbyły się pierwsze warsztaty negocjacyjne.

 

Uczestnicy szkolenia poznali kluczowe pojęcia związane z negocjacjami oraz poszczególne etapy w  przebiegu negocjacji. Eksperci mówili o sposobach przełamywania barier na drodze do porozumienia, unikaniu błędów psychologicznych, wyborze najbardziej skutecznych taktyk i wartościach relacji w dochodzeniu do konsensusu.

 

W trakcie gier symulacyjnych uczestnicy warsztatów mieli możliwość przećwiczenia w praktyce poznanych zagadnień. Szkolenia prowadzili doświadczeni trenerzy -  Anna Wojciechowska z firmy doradczo-szkoleniowej Green Apple i Jerzy Filonik, wieloletni konsultant i trener.

 

Warsztaty zostały pozytywnie ocenione przez uczestników. W końcowych ankietach podkreślano praktyczną wartość szkoleń, komunikatywny sposób przekazywanej wiedzy, oraz profesjonalizm trenerów.

 

W warsztatach uczestniczyło, zgodnie z założeniami projektu 30 osób, podzielonych na dwie grupy szkoleniowe.

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018