Promocyjny wyjazd na targi Ambiente 2015

Przedstawicielstwo targów frankfurckich, jak co roku organizuje wyjazd do Frankfurtu na targi Ambiente, największą imprezę artykułów konsumpcyjnych na świecie. W najbliższej edycji swoje produkty zaprezentuje 5 tys. wystawców z całego świata.

UWAGA: dla tych, którzy zgłoszą się do 15 grudnia br. organizatorzy proponują promocyjne ceny. Koszt wyjazdów dla tych z Państwa, którzy dokonają wpłaty zaliczki do 10 grudnia: oferta autokarowa w terminie: 11 – 16 lutego 2015 roku w cenie 1290 zł + VAT, oferta samolotowa w terminie: 13-15 lutego 2015 roku w cenie 2290 zł + VAT. Po tym terminie ceny wyższe o 300 zł.

W ramach oferty: przejazd luksusowym autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot liniami PLL LOT, transfery autokarem hotel-targi-hotel pod wejście do hal: zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży, 3 lub 2 noclegi w 4* Hotelu, kartę wstępu na targi i katalog targowy, ubezpieczenie, opiekę doświadczonego pilota. Proponowana trasa przejazdu autokarów: Warszawa – Łódź Piotrków Tryb.- Częstochowa Katowice Wrocław – Frankfurt.  Przelot na trasie Warszawa Frankfurt – Warszawa.
Więcej; LINK