Projekt „Firmy Rodzinne” rekrutuje Łódź

Już 9 września w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie promujące projekt „Firmy Rodzinne”. To doskonała okazja, żeby zdobyć wiedzę o rodzinnej przedsiębiorczości w Polsce, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się więcej o szkoleniach w ramach projektu.

W spotkaniu udział wezmą m.in.: dr Andrzej Marjański – prodziekan Wydziału Zarządzania Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, Piotr Karkowski – właściciel Zakładu Cukierniczego z 40-letnią tradycją oraz zastępca prezesa Łódzkiej Izby Rzemieślniczej oraz Wiesław Kozanecki – prezes firmy Panta Plast, prezes Izby Gospodarczej Producentów Branży Biurowo-Szkolnej.

Projekt „Firmy Rodzinne” to pierwszy tego typu w Polsce, eksperymentalny program szkoleniowy organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Projekt skierowany przede wszystkim do właścicieli i kadry menedżerskiej firm rodzinnych z całej Polski, ma na celu nie tylko pomoc tym przedsiębiorstwom w specyficznych dla nich problemach, ale również budowę marki firm rodzinnych oraz integrację tego wyjątkowego środowiska.

Związek Rzemiosła Polskiego – jako współorganizator spotkań – zaprasza właścicieli i przedstawicieli rodzinnych przedsiębiorstw oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką do udziału w konferencjach i projekcie.

Szczegółowe informacje na stronie: www.firmyrodzinne.eu oraz w załączniku.