Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 10/12/2018

Program Maluch+ 2019

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza prowadzących instytucje opieki dla dzieci do lat 3 oraz planujących prowadzić takie instytucje do udziału w kolejnej edycji programu „MALUCH+”. Na edycję 2019 przeznaczono 450 mln zł.

Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 MALUCH+ skierowany jest do podmiotów mogących tworzyć i prowadzić instytucje opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, tj. do jednostek samorządu terytorialnego, osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Jego odbiorcami są zatem także przedsiębiorcy, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie do tworzenia nowych miejsc opieki dla najmłodszych dzieci i funkcjonowania tych miejsc w trzech typach instytucji: żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów.

Termin składania ofert upływa 28 grudnia 2018 r.

PROGRAM MALUCH+ 2019

Informacja o programie

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018