Portal 4budowlani.pl: Złoty Laur dla DDD

„Sieć DDD Dobre Dla Domu została nagrodzona Złotym Laurem w konkursie Związku Rzemiosła Polskiego i redakcji miesięcznika „Mała Firma”, w którym nagradzani są przedsiębiorcy przyczyniający się do rozwoju sektora MSP w Polsce.” – czytamy na portalu 4budowlani.pl.  

„Inicjatorami i organizatorami Konkursu są Związek Rzemiosła Polskiego, redakcja miesięcznika „Mała Firma” oraz Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, które potrafią łączyć wielowiekowe tradycje z nowoczesnością, umiejętnie poruszają się po rynku krajowym i zagranicznym, inwestują w innowacyjne technologie i tworzą nowe miejsca pracy. Co roku o nagrodę rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach, jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika Mała Firma, a także sami przedsiębiorcy.”

„DDD Dobre Dla Domu jest specjalistyczną siecią sklepów oferujących drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane, akcesoria do podłóg, panele ścienne oraz akcesoria do drzwi. Pomysłem DDD na skuteczną konkurencję z sieciami marketów budowlanych jest tworzenie sklepów specjalistycznych, w których klient znajdzie największy wybór modeli drzwi, paneli i podłóg oraz może liczyć na pełen zakres usług okołosprzedażowych z montażem zakupionych towarów włącznie.”

Więcej: 4budowlani.pl
LINK
24.09.2010