Polska Dziennik Łódzki: Popis z prawa pracy

„W finale X edycji konkursu „Wiedza o bhp i prawie pracy dla pracowników młodocianych” najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr i w Zgierzu.” – czytamy w Dzienniku Łódzkim.

„Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi i Izba Rzemieślnicza zorganizowały X edycję konkursu „Wiedza o bhp i prawie pracy dla pracowników młodocianych”. W finale wiadomościami na ten temat popisywali się uczniowie zespołów szkół z Łodzi, Pabianic i Zgierza.”

„Zdecydowanie najlepszym przygotowaniem wykazali się uczniowie Zespołu Szkół nr i w Zgierzu – Patryk Frankiewicz (I miejsce) – który w teście zdobył 39 pkt. na 40 możliwych oraz Żaneta Figiel (33,5 pkt.). Uczniów tej placówki do konkursu przygotowała Danuta Łobodzińska. W pierwsze j szóstce znaleźli się także: Monika Kolasińska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Łodzi) – 3 miejsce, Katarzyna Makary (ZS nr 2 w Pabianicach) – 4., Michał Wdowiak (ZS nr 1 w Pabianicach) – 5. oraz Michał Karolewski (ZSP nr 15 w Łodzi). Komisja konkursowa wysoko oceniła przygotowanie uczestników konkursu, podkreślając rosnący z roku na rok poziom rywalizacji.

Więcej: Polska Dziennik Łódzki
29.03.2010