Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 02/09/2009

Polagra-Food oraz Gastro Trendy już we wrześniu!

W dniach 14 – 17 września 2009 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food - najważniejsze spotkanie branży w tej części Europy. Równocześnie z Polagra-Food odbęda się Międzynarodowe Targi Gastronomii Gastro Trendy. Jest to rezultat dużego zainteresowania ze strony zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

 

Gastro Trendy, tak jak dotychczasowy Salon Gastronomii, nadal będą pełnić rolę miejsca identyfikowanego w branży z prezentacją gastronomicznych trendów i rynkowych nowości. Dopełnieniem ekspozycji będą liczne prezentacje, konferencje tematyczne i seminaria a także konkursy. 

 

Odbędzie się także m.in. 9. edycja Kulinarnego Pucharu Polski - najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w naszym kraju, a także finały konkursów Primerba Cup i Wielkopolski Kucharz Roku. Zostaną rozegrane również kolejne Mistrzostwa Polski Cukierników w kategorii desery oraz Mistrzostwa Sieci Kawowych, czyli Olimpiada Kawy. 

 

Międzynarodowe Targi Gastronomii GASTRO TRENDY to przede wszystkim propozycja dla firm chcących przedstawić ciekawą ofertę dla sektora gastronomicznego oraz włączyć się do dyskusji na temat kierunków rozwoju branży. Zaproszenie do udziału kierujemy do tych wszystkich, którzy w najefektowniejszej formie chcą zaprezentować profesjonalnym odbiorcom maszyny, urządzenia, akcesoria i usługi dla gastronomii. 

 
Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018