Polagra-Food oraz Gastro Trendy już we wrześniu!

W dniach 14 – 17 września 2009 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food – najważniejsze spotkanie branży w tej części Europy. Równocześnie z Polagra-Food odbęda się Międzynarodowe Targi Gastronomii Gastro Trendy. Jest to rezultat dużego zainteresowania ze strony zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

 

Gastro Trendy, tak jak dotychczasowy Salon Gastronomii, nadal będą pełnić rolę miejsca identyfikowanego w branży z prezentacją gastronomicznych trendów i rynkowych nowości. Dopełnieniem ekspozycji będą liczne prezentacje, konferencje tematyczne i seminaria a także konkursy. 

 

Odbędzie się także m.in. 9. edycja Kulinarnego Pucharu Polski – najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w naszym kraju, a także finały konkursów Primerba Cup i Wielkopolski Kucharz Roku. Zostaną rozegrane również kolejne Mistrzostwa Polski Cukierników w kategorii desery oraz Mistrzostwa Sieci Kawowych, czyli Olimpiada Kawy. 

 

Międzynarodowe Targi Gastronomii GASTRO TRENDY to przede wszystkim propozycja dla firm chcących przedstawić ciekawą ofertę dla sektora gastronomicznego oraz włączyć się do dyskusji na temat kierunków rozwoju branży. Zaproszenie do udziału kierujemy do tych wszystkich, którzy w najefektowniejszej formie chcą zaprezentować profesjonalnym odbiorcom maszyny, urządzenia, akcesoria i usługi dla gastronomii.