Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 16/06/2008

Nowosci.com.pl: Jak pracował bednarz

„W Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie można będzie dowiedzieć się m.in. jak pracował szewc, krawiec, kowal i bednarz. Wszystko dzięki warsztatom rzemieślniczym. - Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Kraina zapomnianego rzemiosła” informuje Andrzej Andrzejewski, szef GCK w Mszanowie. - Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego” czytamy na Portalu Nowosci.com.pl.

„Warsztaty rzemieślnicze odbędą się w dniach 23-28 czerwca, codziennie od g.10 do 17. Zainteresowani mogą zgłosić się do udziału w zajęciach w warsztacie krawiecko-szewskim, stolarsko-bednarskim, kowalsko-płatnerskim, wyrobu papieru oraz ozdób i produktów codziennego użytku. Będzie też możliwość zapoznania się z kuchnią pierwotną i średniowieczną podczas warsztatów poświęconych tym właśnie dziedzinom. - Liczba miejsc jest ograniczona. W każdej grupie tematycznej może uczestniczyć maksimum dziesięć osób. O naborze będzie decydować więc kolejność zgłoszeń”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018