Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 05/11/2019

Nowe rozwiązania prawne dotyczące wykorzystania OZE na obszarach wiejskich

W dniach 16-17 października 2019 r. w Warszawie odbyła się konferencja pn. „Nowe rozwiązania prawne dotyczące wykorzystania OZE na obszarach wiejskich” zorganizowana przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pierwszy dzień poświęcony był spółdzielniom energetycznym – pod hasłem „Spółdzielnie energetyczne - szansa na niezależność energetyczną obszarów wiejskich”.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, konferencja była inauguracją działań MRiRW oraz KOWR na rzecz rozwoju spółdzielni energetycznych w Polsce. Organizatorzy wyrazili nadzieję, że z przyjętych rozwiązań będzie mogła skorzystać duża część obecnie działających spółdzielni. Podczas konferencji przedstawione zostały również przykładowe wyliczenia korzyści w zakresie kosztów energii w ramach funkcjonowania spółdzielni energetycznej.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz o zmianie ustawy o OZE: https://bit.ly/2qtxPQP

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018