Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem

W dniach 07-11 lutego 2020 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków. Zróżnicowany charakter targów znajduje odzwierciedlenie w ofercie dostawców i odbiorców. Ponad 4400 wystawców (w tym 70 polskich firm) z całego świata zaprezentuje najnowsze produkty i trendy w trzech kategoriach:

  • DINING – najświeższa oferta nakryć stołowych – od naczyń szklanych i porcelany po najwyższej próby sztućce. Największa na świecie wystawa produktów do kuchni, od przedmiotów do gotowania i wypiekania po niewielkie urządzenia elektryczne. Szeroka oferta artykułów z tworzyw sztucznych oraz przyrządów do sprzątania.
  • GIVING – czyli prezenty i upominki – to bogaty asortyment zawierający biżuterie, zegarki, modne gadżety, walizki i torebki, akcesoria kosmetyczne, jak również akcesoria do wyrobów tytoniowych.
  • LIVING – to świeże spojrzenie oraz najnowsze projekty do domu i wnętrza. To nie tylko prezentacja produktów, ale gotowe koncepcje wystroju wnętrza oraz ogrodu – w najróżniejszych stylach i na każdą okazję – od awangardowych unikatów i klasyki przez tradycyjne pomysły dekoracyjne oraz luksusowe zapachy do wnętrz.

Ambiente to targi, które dają możliwość zapoznania się z najnowszymi, wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego. Tę edycję targów odwiedzi ponad 134 000 gości z różnych zakątków świata.

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Bohdanowicza 21 lok. 21
02-127 Warszawa
tel. 22 494 32 00
info@poland.messefrankfurt.com

Więcej na: https://bit.ly/2WQChFG