Newss.pl: Złoty i Platynowy Laur 2010 rozdany

„Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wręczył imienne listy gratulacyjne tegorocznym laureatom Konkursu o Złoty i Platynowy Laur.” – czytamy na portalu newss.pl.

„Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się 3 listopada 2010 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.”

„Gośćmi honorowymi byli m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Sławomir Pawłowski, Przewodniczący sejmowej Komisji Przyjazne Państwo Adam Szejnfeld, Wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Marcin Kierubiński oraz Główny Inspektor Pracy Tadeusz Zając.”

„Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnością. Firm, które znakomicie odnajdują się na rynku krajowym i zagranicznym, inwestują w nowe technologie i tworzą kolejne miejsca pracy. Promujemy ludzi i organizacje, które potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce, dbają o dobrą markę polskich firm.”

„O nagrodę rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach, jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika Mała Firma, a także sami przedsiębiorcy.”

Więcej: newss.pl
LINK
3.11.2010