Najbliższe szkolenie z zakresu PR odbędzie się w Słupsku

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na kolejne szkolenie z zakresu public relations, które w dniach dniach 15-17 czerwca 2011 roku odbędzie się w Słupsku. O przyjęciu decyduje termin zgłoszenia.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, kadry kierowniczej firm oraz do pracowników organizacji rzemiosła i przedsiębiorczości związanych z działaniami promocyjnymi.

Ważną częścią trzydniowych seminariów są interaktywne ćwiczenia. Kursanci wcielają się w rolę zarządu firmy, która znalazła się w sytuacji kryzysowej i odpowiadają na pytania dociekliwych dziennikarzy. Uczą się też w sposób profesjonalny promować swoją firmę i jej produkty.

 Uczestnicy dotychczasowych szkoleń bardzo chwalili ćwiczenia w grupach i case studies, dzięki którym poznali

metody działania public relations w praktyce. Pozytywnie oceniali też zajęcia związane z przygotowywaniem informacji prasowych i tworzeniem strategii komunikacji wewnętrznej.
 

Szkolenie stacjonarne uzupełniają warsztaty e-learningowe, umożliwiające kursantom konsultacje online z ekspertem oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami szkolenia.

 

Dotychczas przeprowadzono siedem szkoleń i każde zamknęło się kompletem kursantów. Zainteresowanie tematyką w środowisku najmniejszych firm jest coraz większe. Przedsiębiorcy wywodzący się ze środowiska rzemiosła mają świadomość zmian, które wzmocnią pozycję firmy na rynku i w zmaganiach z konkurencją. Stawiają na PR, który staje się obecnie narzędziem coraz powszechniej stosowanym i wykorzystywanym w świecie biznesu. Szukają rozwiązań, w jaki sposób budować konkurencyjność i wzmacniać wizerunek przedsiębiorstwa nie uszczuplając zbytnio jego budżetu. Dobrym sposobem na spełnienie tego warunku stały się właśnie bezpłatne szkolenia „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”.

 

Szkolenie realizowane jest przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjnosć MŚP”. Projekt jest współfinansowany z funduszy unijnych.

 

Najbliższe szkolenia odbędą się w:
Słupsku: 15-17 czerwca
Międzywodziu:29czerwca – 1 lipca
Zakopanem: 6-8 lipca
Gdańsk: 29-31 sierpnia 2011 roku

 

Informacje o terminach szkoleń dostępne na stronie:www.pr4msp.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

biuro@pr4msp.pl, tel./faks: 22 50-44-274