MTM – nowoczesność i tradycja

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie odbędą się w dniach 3-6 września w Centrum Targowo-Konferencyjnym Arena Ostróda. Imprezie branżowej, która cieszy się już 20. letnią tradycją, w tym roku  towarzyszyć będą dwie nowe: Arena Inside – Targi Wnętrz oraz AMIA – Arena Maszyn i Akcesoriów.
W trzech halach wystawienniczych przestronnej i nowoczesnej Areny znajdzie się więc powierzchnia nie tylko dla producentów mebli pokojowych, kuchennych, dziecięcych, artystycznych, ale także artykułów dekoracyjnych, akcesoriów czy maszyn do produkcji mebli.

Wydarzenie odbywać się będzie w sprawdzonej i doskonale już znanej formule B2B. Podział na trzy branżowe wydarzenia pozwoli kontrahentom na trafienie do dokładnie tych dostawców, czy producentów, na których im zależy.

Poza reprezentacją polskich firm, swoją obecność zapowiedzieli także wystawcy z Niemiec, Austrii, Litwy, Rosji czy Ukrainy. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie szereg atrakcji dodatkowych, a wśród nich, m.in. panele dyskusyjne, wykłady oraz imprezy dla wystawców.

 

Targi patronatem objął Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jerzy Bartnik.
Więcej: LINK