Mojaolesnica.pl: Oleśnickie firmy ze Złotym Laurem

„Dwie firmy z powiatu oleśnickiego zostały wyróżnione wręczeniem im Złotego Laura. Przedstawiciele przedsiębiorstw odebrali nagrody podczas uroczystej gali w Warszawie.” – czytamy na portalu mojaolesnica.pl.

„W środę w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Złotego i Platynowego Laura. Inicjatorami i organizatorami konkursu są Związek Rzemiosła Polskiego, redakcja miesięcznika „Mała Firma” oraz Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług.”  

„Prestiżowe nagrody przyznano po raz czternasty. Celem ich nadawania jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wspaniałe wielowiekowe tradycje z nowoczesności.”

„Co roku o Laury rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach, jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika Mała Firma, a także sami przedsiębiorcy.”

„Wśród firm wyróżnionych w tym roku Złotym Laurem znalazły się dwa przedsiębiorstwa z terenu powiatu oleśnickiego – Chatex, którego prezesem jest Roman Michalec i Stolarstwo Ogólne Zygmunta Maleszki.”

„Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki, a także pisemne gratulacje od prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.”

Więcej: mojaolesnica.pl
LINK
3.11.2010