Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 12/10/2016

Misja handlowa do Montrealu

Silesia Chamber of Commerce Ltd. z okazji nadchodzącego momentu podpisania umowy CETA pomiędzy Unią Europejską a Kanadą zaprasza firmy z Polski do udziału w specjalnej misji handlowej do Montrealu i do Toronto, która odbędzie się w dniach: 26 listopada - 2 grudnia 2016.
 
Poza bezpośrednimi spotkaniami B2B (business to business) z firmami kanadyjskimi, które odbędziemy w Izbach gospodarczych w Montrealu i w Toronto. Tematem spotkania w Ambasadzie RP w Montrealu będzie m.in. omówienie sytuacji firm polskich po podpisaniu umowy CETA.

CETA stwarza preferencyjne warunki dostępu do kanadyjskiego rynku dla europejskich, w tym polskich, produktów i usług. Dzięki niej zniesionych zostanie blisko 98%  należności celnych, zlikwidowane ograniczenia w dostępie do zamówień publicznych, otwarty zostanie rynek usług i stworzone zostaną przewidywalne warunki działania na tym rynku.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018