Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”

W dn. 27-29 maja 2010 r. w Warszawie (Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, hala nr 4) odbędą się Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”. Propozycja udziału skierowana jest do firm oferujących towary i usługi dla niemowląt, dzieci i matek. Głównym założeniem Targów „Świat Dziecka” jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z kontrahentami polskimi i zagranicznymi.

W czasie Targów zaprezentowane zostaną towary z następujących branż: odzież i obuwie; odżywianie; zdrowie; kobiety w ciąży; pielęgnacja i higiena niemowląt i dzieci; sprzęt dla niemowląt i dzieci; sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży; mebli dziecinnych i wyposażenia; bezpieczeństwa; zabawek dziecięcych; edukacji; wczasów, obozów, kolonii, podróży; chrzcin i komunii i wielu innych.

Atrakcją Targów będą liczne wystąpienia i prelekcje. Dla zwiedzających i ich pociech przygotowano różnorodne konkursy, gry i zabawy. Uwagę wielu gości przyciągnie też na pewno wyjątkowy pokaz mody z udziałem przyszłych matek oraz matek z ich pociechami.

Firmy zainteresowane udziałem w targach prosimy o kontakt z Marcinem Kałuskim.
Tel.: 22-50-44-276
Faks: 22-50-44-220
E-mail: kaluski@zrp.pl