Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 30/08/2012

Międzynarodowa konferencja we Lwowie

We Lwowie na Ukrainie we wrześniu (22-23) odbędzie się Międzynarodowa Polsko-Ukraińska Konferencja poświęcona inwestycjom zagranicznym. Podczas spotkania omówione zostaną kwestie handlowo-gospodarcze, przepisy prawne, eksportowo-importowe, przepisy celne i podatkowe. Przedsiębiorcy dowiedzą się, w co warto inwestować na Ukrainie, jak nabyć nieruchomość na firmę.

Konferencja skierowana jest do właścicieli i przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z sektorem MŚP. W spotkaniu mogą także uczestniczyć specjaliści marketingu i handlu, których przedsiębiorstwa są zainteresowane zbytem towarów i usług na rnku ukraińskim. W debacie dyskusyjnej będą uczestniczyć specjaliści z ministerstwa gospodarki Ukrainy, prawnicy , przedstawiciele banku, eksperci ds. prawnych. Gospodarczych i podatkowych oraz windykatorzy.

Konferencja prowadzona jest w języku rosyjskim i ukraińskim z bezpośrednim tłumaczeniem na język polski.

W załączniku program konferencji i formularz zgłoszeniowy.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018