Konferencja „Zasobooszczędne technologie budowlane”

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza wraz z partnerami z Niemiec: Izbą Rzemieślniczą w Dreźnie oraz Parlamentem Hanzeatyckim zapraszają do udziału w konferencji poświęconej „Zasobooszczednym technologiom budowlanym”, która odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2010 roku we Wrocławiu.

Forum biznesowe dedykowane branży budowlanej będzie częścią międzynarodowego projektu Balic Sea Region QUICK realizowanego przez instytucje zrzeszone w Parlamencie Hanzeatyckim.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja nowych technologii i technik budowlanych oraz nowoczesnych form pracy wspierających rozwój przedsiębiorstw. Istotnym elementem spotkania będzie giełda kontaktów, która umożliwi firmom z sektora MŚP nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele branży budowlanej z Polski, Niemiec, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Estonii, Litwy, Łotwy, Białorusi. Konferencja „Zasobooszczędne technologie budowlane” będzie doskonałą okazją do uzyskania ważnych informacji dotyczących nowych technologii, wymiany informacji i doświadczeń z kolegami, naukowcami i ekspertami z branży oraz nawiązania kontaktów międzynarodowych i pozyskania nowych rynków.

Szczegółowe informacje w załączniku.