Konferencja z cyklu „Od Pomysłu do Biznesu”

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza do udziału w konferencji z cyklu „Od Pomysłu do Biznesu”, która odbędzie się 9 czerwca 2010 r. o godz. 10.00 w Szczecinie w siedzibie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego SCP.

Idea inwestowania w rokujące pomysły biznesowe jest wciąż mało znana wśród polskich przedsiębiorców oraz osób, które mają ciekawy pomysł na biznes. Konferencja skierowana jest do przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej i poszukujących kapitału, a także inwestorów prywatnych.

Seminarium połączone jest z serią ciekawych warsztatów z zakresu tworzenia profesjonalnego biznesplanu i procesu zakładania spółki kapitałowej z inwestorem prywatnym.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego on-line, który znajduje się na stronie internetowej Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (LINK).

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzieli Pani Małgorzata Chudzińska pod nr tel. 58 32 33 121 lub adresem e-mail: malgorzata.chudzinska@arp.gda.pl