Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 25/04/2008

Konferencja na temat kształcenia zawodowego i ustawicznego

XXI wiek to czas zmian. Galopujący postęp technologiczny niesie ze sobą wielkie wyzwania dla dzisiejszego świata. Zmieniające się formy zatrudnienia, globalizacja produkcji i wszelkich usług, innowacyjność i otwarcie w stosunkach międzynarodowych powodują, że dzisiejszy rynek pracy nie jest już taki, jak jeszcze klika lat temu. Zmieniają się wymagania pracodawców, a co za tym idzie poziom i kierunek, w jakim powinien szkolić się pracownik.

Mając na uwadze fakt, że obecny system kształcenia i edukacji nie nadąża za tymi wyzwaniami i wymaga niezbędnej transformacji oraz dyskusji nad jej kształtem, Krystyna Łybacka, poseł na Selm RP oraz Marek Siwiec, Wiceprzewodniczący PE, postanowili zorganizować 6 maja 2008 roku w Warszawie konferencję „Kształcenie zawodowe i ustawiczne jako element realizacji strategii pełnego zatrudnienia”. Potwierdzenie uczestnictwa należy przesyłać do dnia 25 kwietnia 2008, pod nr tel: 61 / 851 04 25, lub mailem: biuro@mareksiwiec.pl.

Program konferencji w załączniku

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018