Jeszcze tylko do końca tygodnia można zgłosic firmę do konkursu

„Mikroprzedsiębiorca Roku” to konkurs mający na celu propagowanie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Własna działalność nie tylko daje szansę na bycie niezależnym, ale pozwala na przekucie pasji w dobrze prosperujący interes oraz sprawdzenie się w roli przedsiębiorcy. Ideą konkursu jest promocja firm z różnych branż, których właściciele mają pomysł na siebie i na swoją firmę, a ich przedsiębiorstwo wyróżnia się spośród innych.

Do konkursu może zgłosić się każdy właściciel firmy zatrudniającej mniej niż 10 osób, której roczny dochód nie przekracza 2 mln euro. Stawiamy na przedsiębiorców z sukcesem prowadzących swój biznes. Wyróżnikiem konkursu jest fakt, że w gronie nagrodzonych znaleźć można firmy z bardzo różnych branż, zarówno tych tradycyjnych jak i zaawansowanych technologicznie, powiedział Krzysztof Kaczmar  prezes Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Mikroprzedsiębiorca Roku organizowany jest od 2005 r. Od początku jego istnienia, wyróżnienia i nagrody w konkursie otrzymało 83 laureatów, wywodzących się z różnych branż.

Zgłoszenia składać można jeszcze do 19 kwietnia. Na najlepszych mikroprzedsiębiorców czekają nagrody o łącznej wartości 85 000 zł oraz prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2013”.

Formularz zgłoszeniowy: LINK
Wiecej: LINK

Kapituła konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele wiodących instytucji wspierających mikroprzedsiębiorczość w Polsce, podczas weryfikacji zgłoszeń weźmie pod uwagę m.in. strategię rozwoju firmy, innowacyjność oraz wpływ mikroprzedsiębiorstwa na lokalną społeczność.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Partnerem merytorycznym konkursu jest Microfinance Centre oraz Koalicja na rzecz mikroprzedsiębiorczości, w skład której wchodzą: Business Centre Club, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Związek Rzemiosła Polskiego, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Pracodawcy RP.