Grudniowy numer „Małej Firmy”

Już niedługo w sprzedaży nowy numer miesięcznika „Mała Firma”, a w nim:
– Zmiany podatkowe czekające przedsiębiorców w 2009 roku
– Jak Święta Bożego Narodzenia wpływają na pracę rzemieślników? Które branże mogę najwięcej zyskać na przedświątecznej gorączce i jakie są przyzwyczajenia i preferencje klientów? O tym wszystkim w specjalnym świątecznym artykule.

– Dialog społeczny stał się stałym składnikiem naszego życia w sferze gospodarki ubezpieczeń społecznych, oświaty czy podatków. I słusznie. Europa kieruje się zasadami dialogu od lat, my natomiast dopiero się ich uczymy. W Polsce dialog społeczny ma stosunkowo krótki staż. Różnie jest też odbierany przez poszczególnych partnerów społecznych. O rodzimym dialogu społecznym, jego plusach i minusach w rozmowie z Wiceministrem Gospodarki Rafałem Baniakiem.

– O efektach i uciążliwościach konsultacji społecznych oraz respektowaniu wypracowanych stanowisk opowiadają specjaliści Związku Rzemiosła Polskiego oraz przedsiębiorcy.

– W artykule „Przedsiębiorcy popierają wyczekiwane zmiany” zaprezentowane zostały rewolucyjne propozycje przepisów prawnych hamujące „wszechwładzę” urzędników skarbowych i – co niezmiernie istotne – ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej.
oraz wiele innych ważnych i ciekawych tematów.

Zachęcamy do lektury!

„Mała Firma”
malafirma@zrp.pl
022 50 44 314

Już niedługo w sprzedaży nowy numer miesięcznika „Mała Firma”, a w nim: – Zmiany podatkowe czekające przedsiębiorców w 2009 roku – Jak Święta Bożego Narodzenia wpływają na pracę rzemieślników? Które branże mogę najwięcej zyskać na przedświątecznej gorączce i jakie są przyzwyczajenia i preferencje klientów? O tym wszystkim w specjalnym świątecznym artykule. – Dialog społeczny stał się stałym składnikiem naszego życia w sferze gospodarki ubezpieczeń społecznych, oświaty czy podatków. I słusznie. Europa kieruje się zasadami dialogu od lat, my natomiast dopiero się ich uczymy. W Polsce dialog społeczny ma stosunkowo krótki staż. Różnie jest też odbierany przez poszczególnych partnerów społecznych. O rodzimym dialogu społecznym, jego plusach i minusach w rozmowie z Wiceministrem Gospodarki Rafałem Baniakiem. – O efektach i uciążliwościach konsultacji społecznych oraz respektowaniu wypracowanych stanowisk opowiadają specjaliści Związku Rzemiosła Polskiego oraz przedsiębiorcy. – W artykule „Przedsiębiorcy popierają wyczekiwane zmiany” zaprezentowane zostały rewolucyjne propozycje przepisów prawnych hamujące „wszechwładzę” urzędników skarbowych i – co niezmiernie istotne – ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej. oraz wiele innych ważnych i ciekawych tematów. Zachęcamy do lektury! „Mała Firma” malafirma@zrp.pl 022 50 44 314