Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 09/12/2008

Grudniowy numer „Małej Firmy”

Już niedługo w sprzedaży nowy numer miesięcznika „Mała Firma”, a w nim:
- Zmiany podatkowe czekające przedsiębiorców w 2009 roku
- Jak Święta Bożego Narodzenia wpływają na pracę rzemieślników? Które branże mogę najwięcej zyskać na przedświątecznej gorączce i jakie są przyzwyczajenia i preferencje klientów? O tym wszystkim w specjalnym świątecznym artykule.

- Dialog społeczny stał się stałym składnikiem naszego życia w sferze gospodarki ubezpieczeń społecznych, oświaty czy podatków. I słusznie. Europa kieruje się zasadami dialogu od lat, my natomiast dopiero się ich uczymy. W Polsce dialog społeczny ma stosunkowo krótki staż. Różnie jest też odbierany przez poszczególnych partnerów społecznych. O rodzimym dialogu społecznym, jego plusach i minusach w rozmowie z Wiceministrem Gospodarki Rafałem Baniakiem.

- O efektach i uciążliwościach konsultacji społecznych oraz respektowaniu wypracowanych stanowisk opowiadają specjaliści Związku Rzemiosła Polskiego oraz przedsiębiorcy.

- W artykule „Przedsiębiorcy popierają wyczekiwane zmiany” zaprezentowane zostały rewolucyjne propozycje przepisów prawnych hamujące „wszechwładzę” urzędników skarbowych i - co niezmiernie istotne – ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej.
oraz wiele innych ważnych i ciekawych tematów.

Zachęcamy do lektury!

"Mała Firma"
malafirma@zrp.pl
022 50 44 314

Już niedługo w sprzedaży nowy numer miesięcznika „Mała Firma”, a w nim: - Zmiany podatkowe czekające przedsiębiorców w 2009 roku - Jak Święta Bożego Narodzenia wpływają na pracę rzemieślników? Które branże mogę najwięcej zyskać na przedświątecznej gorączce i jakie są przyzwyczajenia i preferencje klientów? O tym wszystkim w specjalnym świątecznym artykule. - Dialog społeczny stał się stałym składnikiem naszego życia w sferze gospodarki ubezpieczeń społecznych, oświaty czy podatków. I słusznie. Europa kieruje się zasadami dialogu od lat, my natomiast dopiero się ich uczymy. W Polsce dialog społeczny ma stosunkowo krótki staż. Różnie jest też odbierany przez poszczególnych partnerów społecznych. O rodzimym dialogu społecznym, jego plusach i minusach w rozmowie z Wiceministrem Gospodarki Rafałem Baniakiem. - O efektach i uciążliwościach konsultacji społecznych oraz respektowaniu wypracowanych stanowisk opowiadają specjaliści Związku Rzemiosła Polskiego oraz przedsiębiorcy. - W artykule „Przedsiębiorcy popierają wyczekiwane zmiany” zaprezentowane zostały rewolucyjne propozycje przepisów prawnych hamujące „wszechwładzę” urzędników skarbowych i - co niezmiernie istotne – ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej. oraz wiele innych ważnych i ciekawych tematów. Zachęcamy do lektury! "Mała Firma" malafirma@zrp.pl 022 50 44 314

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018