Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 23/02/2009

Gazeta Prawna: Prezydent: ochrona miejsc pracy jest niezmiernie istotna

„Pracodawcy i związki zawodowe zgadzają się, że w obecnej sytuacji ochrona miejsc pracy jest niezmiernie istotna - powiedział prezydent Lech Kaczyński, po poniedziałkowym spotkaniu z przedstawicielami związków zawodowych i reprezentantami pracodawców” –czytamy w Gazecie Prawnej.

"Dzisiaj nie ma najmniejszej wątpliwości, że po ciężkich doświadczeniach związanych z bezrobociem, które dotknęły prawie całe pokolenie, ochrona miejsc pracy jest rzeczą niezmiernie istotną" - powiedział L. Kaczyński. "Cieszę się, że pracodawcy i związki zawodowe (...) co do tego się porozumiały. To jest coś, co daje podstawę do sukcesu w przyszłości. Jest szansa na dialog" - podkreślił.

„L. Kaczyński spotkał się dziś m.in. z szefem Związku Rzemiosła Polskiego Jerzym Bartnikiem, prezydent Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan Henryką Bochniarz, prezydentem Konfederacji Pracodawców Polskich Andrzejem Malinowskim oraz prezydentem Business Centre Club Markiem Goliszewskim.”

Gazeta Prawna
23.02.2009

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018