FachPack 2012 w Norymberdze

We wrześniu (25-27) w Centrum Targowym w Norymberdze spotka się ponad 1400 wystawców branży opakowań z całej Europy. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów w tym roku podróż w świat opakowań będzie wyjątkowo atrakcyjna. Dla zwiedzających przygotowano kilka nowości z dziedzin techniki, uszlachetniania i logistyki. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli: Szwajcarzy, Niemcy, Holendrzy, Czesi, Austriacy, Włosi, Francuzi, Belgowie, Anglicy i Polacy. Z uwagi na wzrastające ceny energii i surowców, jak tez nacisk konkurencji, głównym tematem w całej branży opakowań jest wydajność wykorzystania energii. Coraz większy wpływ na rozwój nowatorstwa w tej dziedzinie maja również tendencje społeczne. Za produkt odpowiedniej jakości np. (posiadający ekologiczny znak jakości) konsument jest gotów zapłacić wyższą cenę.

Targi obejmą: materiały i środki opakowaniowe; pomocnicze środki opakowaniowe; maszyny i urządzenia stosowane w branży; technika znakowania opakowań; nadruki i uszlachetnianie opakowań; logistyka.

Podczas trwania imprezy odbędą się seminaria oraz liczne prezentacje.
Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie w roli zwiedzających bądź wystawców prosimy o kontakt  z: meritum@meritum.it.pl lub: polska@nuernbergmesse.com