Czekamy na zgłoszenia do konkursu „Złoto i Srebro w Rzemiośle”

Związek Rzemiosła Polskiego wspólnie z Ogólnopolską Komisją Złotniczo-Jubilerską zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2018”. Konkurs odbędzie się w ramach programu GOLD EXPO Targi Złotniczo-Jubilerskie w dniach 4 – 6.10.2018 r. w Warszawie w hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (informacja, Regulamin oraz karta zgłoszeniowa w załączniku).

Organizatorzy zapraszają również do zgłaszania kandydatur do kolejnej edycji nominacji do honorowego tytułu Złotnika Roku 2018 i Medalu Św. Eligiusza. Medal Świętego Eligiusza wraz z tytułem Złotnika Roku jest przeznaczony dla rzemieślnika złotnika-jubilera, który wyróżnia się wysokimi umiejętnościami zawodowymi, działalnością w organizacji rzemiosła i na rzecz integracji środowiska rzemieślników złotników i jubilerów oraz który uczestniczy w procesie szkolenia i doskonalenia zawodowego. Kandydatury rzemieślników złotników i jubilerów mogą zgłaszać Izby Rzemieślnicze oraz branżowe cechy (po jednym kandydacie). Warunki przekazujemy w załączonych materiałach.

 Wyróżnienie zostanie wręczone w czasie  GOLD EXPO Targi Złotniczo-Jubilerskie, które odbędą się w dniach 4 -6.10.2018 r. w Warszawie w hali Expo XXI.

Regulamin konkursu:RegulaminZŁOTOiSREBROwRZEMIOSLE2018

Ankieta Medal św. Eligiusza 2018:Ankieta, Medal św.Eligiusza,2018