Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 17/11/2008

CADEAUX Lipskie Targi Upominków i Wyposażenia Wnętrz

W dniach 28 luty – 2 marca 2009 roku w Lipsku Odbędą się Lipskie Tragi Upominków i Wyposażenia Wnętrz CADEAUX. Dla polskich producentów Targi CADEAUX stanowią idealną okazje do zaistnienia na rynku zachodnim oraz do nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi partnerami.

Podczas przyszłorocznej lutowej edycji targów, organizatorzy oczekują ok. 450 wystawców z Niemiec i Europy Środkowo-Wschodniej, którzy prezentować będą aktualne trendy w branży upominków i wyposażenia wnętrz na sezon wiosna-lato 2009.

Zakres tematyczny Targów obejmuje m.in.: upominki, szkło, ceramika, porcelana, akcesoria kuchenne, krycia i zastawy stołowe, rzemiosło artystyczne, artykuły dekoracyjne, dekoracje i ozdoby świąteczne, sztuczne kwiaty, kosze, wyposażenie kwiaciarń, ramy i obrazy, zabawki z drewna, akcesoria i tekstylia domowe, meble, świece zapachowe, olejki itp.

Więcej informacji na stronie: kliknij

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018