Biznesnafali.pl: Złoty i Platynowy Laur 2010 w ręce pomorskich firm

„Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnością. Firm, które znakomicie odnajdują się na rynku krajowym i zagranicznym, inwestują w nowe technologie i tworzą kolejne miejsca pracy. Promujemy ludzi i organizacje, które potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce, dbają o dobrą markę polskich firm.” – czytamy na portalu biznesnafali.pl.

„O nagrodę rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach, jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika Mała Firma, a także sami przedsiębiorcy.”

„Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wręczył imienne listy gratulacyjne tegorocznym laureatom Konkursu o Złoty i Platynowy Laur.”
„Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się 3 listopada 2010 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.”

„Gośćmi honorowymi byli m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Sławomir Pawłowski, Przewodniczący sejmowej Komisji Przyjazne Państwo Adam Szejnfeld, Wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Marcin Kierubiński oraz Główny Inspektor Pracy Tadeusz Zając.”

„Jak co roku, Złote i Platynowe Laury trafiły do przedsiębiorców, którzy podjęli konkretne działania na rzecz rozwoju MŚP w Polsce i udowodnili, że mimo nie zawsze sprzyjających warunków można inwestować i rozwijać firmę. Nagrodzeni przedsiębiorcy są świadomi, że dziś chcąc utrzymać się w czołówce najlepszych, trzeba wprowadzać innowacyjne rozwiązania i śmielej korzystać z unijnych dotacji.”

Więcej: biznesnafali.pl
LINK