Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 02/09/2020

Badanie UE dotyczące automatyzacji cyfrowej w usługach profesjonalnych

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP podjęła decyzję o zamówieniu opracowania w Konsorcjum Prometeia SpA - BIP Business Integration Partners SpA - Economics for Policy Knowledge Centre w Nova School of Business and Economics w Lizbonie na temat trendów i czynników automatyzacji cyfrowej w usługach profesjonalnych.

Projekt obejmuje 12 Państw Członkowskich i ma na celu określenie aktualnego stanu automatyzacji cyfrowej w czterech sektorach usług profesjonalnych, tj. usługach inżynieryjnych, architektonicznych, prawniczych i księgowych. Wyniki badania pomogą w kształtowaniu przyszłej polityki europejskiej w zakresie oceny aktualnych zmian i wyzwań związanych z automatyzacją cyfrową.

W celu zapewnienia wysokiej reprezentatywności próby KE zachęca przedsiębiorców do wypełniania ankiety, która składa się głównie z pytań zamkniętych i pytań wielokrotnego wyboru, a przewidywany czas jej wypełnienia to około 10 minut. Termin wypełnienia ankiety upływa 6 września 2020 r.

Ankieta online jest dostępna pod linkiem: https://www.surveymonkey.com/r/dem_eng

Wszystkie zebrane informacje, w tym dane respondentów, będą wykorzystywane wyłącznie w celach badawczych.

Letter to stakeholders automation study

Letter to stakeholders automation study - tłumaczenie

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018