Ambiente 2019 we Frankfurcie nad Menem. Czas na zgłoszenie udziału

Już od 19 marca br. można zgłaszać chęć udziału w targach Ambiente 2019,  które odbędą się w dniach 8-12 lutego 2019 we Frankfurcie nad Menem. To najbardziej prestiżowe międzynarodowe targi artykułów konsumpcyjnych, z segmentami Dinning – szkło, porcelana, wyposażenie kuchni; Giving – prezenty, akcesoria osobiste; Lifing – dekoracja, wyposażenie mieszkań i domów, Loft – nowoczesny design we wnętrzach. 
 
Zgłoszenie online do niczego nie obliguje i można się  wycofać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów do chwili podpisania otrzymanej z Frankfurtu propozycji stoiska.
Rejestracja zgłoszenia wyłącznie online poprzez stronę Messe Frankfurt: LINK https://standspace.messefrankfurt.com/easy/en/home_registerinterests.html
 
Po wysłaniu pierwszego formularza z wybraną nazwą targów, na podany adres e-mail przyjdzie link z Frankfurtu do szczegółowego druku zgłoszenia intencji udziału, w którym podają Państwo wielkość powierzchni oraz zaznaczają grupy produktów, w których chcą pokazać swoją ofertę.
 
Tendence to pierwsza w połowie roku, międzynarodowa impreza dóbr konsupcyjnych z ofertą wyposażenia wnętrz i ogrodów, szerokim asortymentem dekoracji świątecznych,upominków, biżuterii i akcesoriów modowych, a także tekstyliów domowych oraz rosnącym segmentem wyposażenie i dekoracje kuchni i gotowych produktów spożywczych tj. przetwory, konfitury, miody i czekolady, przyprawy. 
Więcej: