AMBERMART 2009 – X Międzynarodowe Targi Bursztynu

Serdecznie zapraszamy do udziału w X edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu – AMBERMART 2009. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska. Targom partnerują – Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

 

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon wystawienniczy, pozwalając zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty po sezonie letnim, a przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym. Udział w targach zapowiedziało ponad 130 wystawców z Polski i zagranicy. Targi AMBERMART 2008 odwiedziło ponad 3000 gości, w tym kupców z 21 krajów – przedstawicieli hurtowni, sieci handlowych, sklepów i galerii.

 

 Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, kamienie kolorowe, upominki oraz sztukę użytkową. Podczas targów funkcjonowało będzie Laboratorium Bursztynu, w którym Komisja Rzeczoznawców Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników na życzenie klienta przeprowadzała będzie identyfikację bursztynu. Na targach obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży falsyfikatów i namiastek bursztynu, a bursztyn prasowany i żywice kopalne muszą być czytelnie oznakowane.

 

Zapraszamy również do udziału w Konkursie Publiczności na najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem prezentowaną na targach oraz do zaprezentowania się w internetowej Witrynie Nowości na stronie www.ambermart.pl, która będzie funkcjonowała do kolejnej edycji targów, wydłużając możliwości promocyjne Państwa oferty.

 

Więcej informacji: http://www.mtgsa.pl/e4u.php/17,pl,