Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 04/08/2008

AMBERMART 2008 - Międzynarodowe Targi Bursztynu

Tegoroczna dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu Ambermart odbędą się w dniach 28 – 30 sierpnia 2008 roku na terenach Międzynarodowych Targów Gdańskich. W imprezie udział weźmie około 140 wystawców z Polski oraz z zagranicy. Będą to przede wszystkim producenci i projektanci biżuterii bursztynowej oraz biżuterii złotej i srebrnej.

W tym roku po raz pierwszy targi te przez 3 dni będą otwarte dla publiczności. Organizator , czyli Międzynarodowe Targi Gdańskie przygotował ciekawy program imprezy. Oczywiście nie zabraknie w nim stałych punktów, takich jak: Laboratorium Bursztynu, Muzeum Inkluzji w Bursztynie, Galeria Projektantów, Galeria Sztuki z malarstwem, rysunkiem, grafiką i ceramiką trójmiejskich artystów czy konkurs dla publiczności na najładniejszy komplet biżuterii z bursztynem.

Honorowy patronat nad targami sprawują: Ministerstwo Gospodarki, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Bursztynowy Portal amber.com.pl jest patronem prasowym targów Ambermart.

Więcej informacji: kliknij oraz kliknij

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018