Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 18/05/2020

Zbiór interpretacji przepisów tzw. specustawy funduszowej w zakresie funduszy europejskich

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 3 kwietnia 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVD-19 w 2020 r. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej dostrzegło potrzebę wypracowania optymalnego modelu stosowania przewidzianych w tej ustawie rozwiązań, uwzględniającego uwarunkowania w jakich w obliczu pandemii znalazły się wszystkie zainteresowane podmioty. Powstał zbiór wyjaśnień dotyczących najważniejszych przepisów powyższej ustawy, opracowany w MFiPR w ramach Funduszowego Pakietu Antywirusowego, który jest źródłem wiedzy o przepisach dedykowanych funduszom europejskim na czas pandemii.

Ustawa z dnia 3 kwietnia 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r. Zbiór wyjaśnień wybranych przepisów.
List przewodni Minister Funduszy i Polityki Regionalnej

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018