Zamknięcie zgłoszeń do Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku

Przypominamy, że jeszcze tylko przez dwa tygodnie(do 19 kwietnia) Fundacja Kronenberga przy banku Citi Handlowy czeka na zgłoszenia do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2013.

Ideą przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorców z różnych branż, którzy mają pomysł na siebie i na firmę, a ich przedsiębiorstwo wyróżnia się spośród innych. W rywalizacji mogą wziąć udział właściciele firm, zatrudniających mniej niż 10 osób, których roczny dochód nie przekracza 2 mln  EUR (ponad 8 mln zł).

Do najlepszych mikrofirm, oprócz tytułu, powędrują nagrody o łącznej wartości 85 tys. zł. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 19 kwietnia.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Partnerem merytorycznym konkursu jest Microfinance Centre oraz Koalicja na rzecz mikroprzedsiębiorczości w skład której wchodzą: Business Centre Club, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Pracodawcy RP, Związek Rzemiosła Polskiego.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.citihandlowy.pl
Formularz zgłoszeniowy: LINK