XI Festiwal Hair Fair i Beauty Fair w Sosnowcu

W dniach 5-6 listopada w hali wystawienniczej Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się XI Festiwal Fryzjerski Hair Fair i XI Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair.

 

Ta cykliczna impreza targowa o charakterze festiwalowym jest wydarzeniem międzynarodowym, goszczącym mistrzów fryzjerstwa, firmy związane z branżą oraz przedstawicieli środowisk fryzjerskich i kosmetycznych.

W programie m.in: mistrzostwa w zdobieniu paznokci, parada szkół fryzjerskich, konkursy fryzjerskie i mistrzostwa makijażu ekstrawaganckiego. Odbędą się pokazy a gwiazda festiwalu Jean Pierre Re przygotuje spektakl fryzjerski „Liryka i prowokacja lat sześćdziesiątych”.

 

Po raz pierwszy imprezie będzie towarzyszył I Kongres Kosmetologiczny Beauty Fair, pod patronatem naukowym GWSH. Zachęcamy do skorzystania z ciekawych wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii i podologii. Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w panelu seminaryjnym. Podczas seminarium wystapi Jolanta Kosakowska, dyrektor Zespołu Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej w Związku Rzemiosła Polskiego, która mówić będzie o partnerstwie a jakości kształcenia zawodowego w zawodach fryzjer i technik usług fryzjerskich.

Przewidziane są liczne konkursy i atrakcje zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających targi.

Godziny otwarcia dla publiczności:5.11.2011 (sobota)-11.00-18.00 i 6.11.2011(niedziela)-9:00 – 18:00

Organizatorem wydarzenia jest: WATS Sp. z o.o. 41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Płn 15 C; (32) 222-60-57 email: festiwal@wats.pl

 

Patronat nad XI Festiwalem Fryzjerskim i Kosmetycznym objął Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jerzy Bartnik.