Wypromuj i sprzedawaj swoje produkty w internecie

Aby nadążyć za nowymi trendami wielu przedsiębiorców rozpoczyna sprzedaż i promocję swoich produktów drogą internetową, co pozwala dotrzeć do szerokiej rzeszy odbiorców. Portal zitolo.com ma ciekawą propozycję w tej dziedzinie dla rzemieślników zrzeszonych w strukturach organizacji rzemiosła.

Zitolo.com jest nowoczesną platformą e-comerce skierowaną do wytwórców szeroko pojętego rękodzieła, wykorzystującą najlepsze elementy i instrumenty obecne na rynku międzynarodowym.

Platformę tworzy zespół profesjonalistów z dziedziny nowych technologii, internetu, e-comerce, marketingu i biznesu. Oprócz przyjaznego, nowoczesnego interfejsu proponuje narzędzia, które wyróżniają tę galerię na tle innych: możliwością korzystania z porównywarki produktów i lupy do podglądu szczegółów, łatwy system płatności oraz możliwość oznaczania produktów i sprzedawców jako ulubionych. Portal oferuje sprzedawcom dostęp do zamkniętego forum wystawców, możliwość tworzenia własnego bloga oraz miejsce do prezentowania tzw. „tutoriali”. Korzystny dla sprzedawców jest też system płatności – wystarczy wykupić abonament, bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z generowanymi obrotami itp.

Przedsiębiorcy, którzy są zrzeszenie w strukturach ZRP mają możliwość darmowej rejestracji oraz korzystania z portalu do 31 sierpnia 2015 roku, co umożliwi przetestowanie jego możliwości i podjęcie decyzji o dalszej współpracy.

Więcej informacji w ofercie: LINK
Portal zitolo.com:
LINK