Wielka Gala w Katowicach

 

30 kwietnia 2009 roku w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego odbędzie się XVI Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W uroczystej imprezie udział weźmie ponad 500 gości – rzemieślnicy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele samorządu gospodarczego i terytorialnego. 
Tradycyjnie już, w doskonałej oprawie, z udziałem wielu znakomitych gości, nastąpi uroczystość wręczenia najlepszym przedsiębiorcom regionu 13 statuetek „Firma z Jakością” i 4 statuetek „Firma z Przyszłością” i wybór Rzemieślnika Roku w województwie śląskim.
W czasie imprezy, Izba w Katowicach zostanie wyróżniona przez Gazetę Prawną okazjonalną statuetką dla jednej z najszybciej rozwijających się organizacji w Polsce ( statuetka „Dobra Firma” ).
Natomiast pięciu rzemieślników: Ryszard Genge, Wiesław Drobniak, Mikołaj Kokot, Artur Friedberg, Tadeusz Sobola oraz wicedyrektora Izby Pani Beata Białowąs otrzymają z rąk Ministra z Kancelarii Prezydenta odznaczenia państwowe.
 
Miłym akcentem uroczystości będzie wręczenie Szabli Jana Kilińskiego Maksymilianowi Gołąbkowi oraz Medalu Edukacji Narodowej Józefowi Dreinertowi.
Ukoronowaniem wieczoru będzie recital Artystów Teatru Rozrywki w Chorzowie, którzy zaprezentują się w największych włoskich przebojach.
 

Więcej informacji na www.ir.katowice.pl