Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 21/05/2009

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Młynarzy RP

W dniu 19 czerwca 2009 roku odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Młynarzy RP. Będzie to okazja do nakreślenia odpowiednich kierunków działania Stowarzyszenia na przyszłość oraz podsumowania jego działalności w minionym roku.

Walne Zebranie Członków SMRP to szansa do przedyskutowania aktualnych problemów z młynarzami z innych firm, a także do zdobycia nowych informacji przydatnych przy podejmowaniu decyzji dotyczących funkcjonowania firmy młynarskiej w Polsce.

Zebraniu towarzyszyć będzie jak co rocznie „ Seminarium Młynarskie”. Jego celem jest przekazanie aktualnych informacji z zakresu problematyki branżowej, ważnej dla osób prowadzących działalność młynarską w Polsce. Będzie to również doskonała okazja do prezentacji ofert przez firmy działające na krajowym i unijnym rynku zbożowo-młynarskim.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018