W styczniu 2012 roku w Norymberdze Targi RemaDays Europe

Profesjonaliści branży artykułów promocyjnych będą mieli trzy dni na zaprezentowanie swojej oferty kontrahentom, dystrybutorom i zwiedzającym Targi RemaDays Europe, które odbędą się w dniach od 9 do 11 stycznia 2012 roku w Norymberdze. Jednym z głównych założeń wydarzenia jest pobudzanie rozwoju rynku artykułów promocyjnych.

 

Organizatorzy zapraszają na targi nie tylko firmy ściśle związane z upominkami, ale tez przedstawicieli całej branży reklamowej, u których artykuły promocyjne stanowią jedynie część działalności.

 

Na potrzeby wystawców i zwiedzających została stworzona nowa ulepszona wersja strony internetowej targów: www.remadays-europe.com  Na stronie można znaleźć listę wystawców i aktualne informacje związane z przygotowywaną imprezą.

 

Rejestracji będzie można dokonać w internecie, jak różnież na samych targach. Ponadto wystawcy otrzymają bonus w postaci nielimitowanej liczby zaproszeń dla swoich klientów, co z pewnością pomoże wzmocnić dobry wizerunek firmy.

 

Zainteresowanych udziałem w targach RemaDays Europe 2012 prosimy o kontakt z biurem GIC Inter Media w Poznaniu, tel. 61 825 73 22, faks: 61 825 84 85, e-mail: info@remadays.com