Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 01/04/2008

VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP w Białymstoku

31 marca 2008 r. w siedzibie Izby Rzemieślniczej i Przedsiębiorczości w Białymstoku rozegrany został regionalny etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu8 Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

Laureaci, którzy będą reprezentowali Izbę w finale Konkursu w Warszawie to: Krzysztof Dytkowski – uczeń zawodu blacharz pojazdowy u mistrza Jarosława Chełmińskiego z Augustowa i Łukasz Wojtkowski - uczeń zawodu mechanik pojazdów samochodowych u mistrza Zbigniewa Borkowskiego z Augustowa.

Obaj są uczniami Augustowskiego Centrum Edukacji w Augustowie. Już po raz piąty w 8-letniej historii konkursu uczniowie tej placówki będą reprezentowali białostocką Izbę w finale Konkursu w Warszawie. Duża w tym zasługa Dyrektora Centrum Bogdana Dyjuka i Dyrektor Cechu w Augustowie Bożeny Zyzało, którzy w codziennej pracy z młodzieżą propagują główną ideę Konkursu „Uczę się i pracuję bezpiecznie”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018