Targi „Świat Dziecka – 2013”

Trzecia edycja Targów „Świat Dziecka – 2013” skierowanych do producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów odbędzie się już 5-6 kwietnia.

Targi są szansą nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych również z przedstawicielami odpowiednich organizacji zagranicznych. „Świat Dziecka” jest również dobrą okazją do poznania nowości rynkowych w branży .
 
W III edycji Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka 2013” zorganizowany zostanie w pierwszym dniu Targów specjalistyczny Dzień Branżowy, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia. Daje on możliwość  zaprezentowania nowych produktów, pozyskania partnerów biznesowych i podpisania owocnych kontraktów handlowych, a także wzięcia udziału w różnego rodzaju prelekcjach, szkoleniach i konferencjach.

Na imprezie targowej rodzice będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, jak nie uśpić w dziecku geniusza, jak przygotować swoją pociechę do pierwszych zajęć w szkole, jak urządzić kącik do nauki i wybrać pierwszy komputer dla malucha, jakie zabawy stymulujące rozwój dziecka warto stosować w domu.

Więcej informacji na stronie targów: LINK