Targi Rzemiosła

W dniach 6 – 7 czerwca 2009 roku w zabytkowych, na co dzień niedostępnych dla publiczności wnętrzach Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, w Warszawie odbędą się Targi Rzemiosła – ogólnopolska impreza wystawienniczo-targowa, oficjalnie zatwierdzona przez Komisję Europejską w ramach I Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw (SME Week).

 

Ideą Targów jest propagowanie osiągnięć polskiego rzemiosła, pokazanie, że mimo kryzysu jest ono w stanie pochwalić się pięknymi wyrobami i najwyższym poziomem wykonawstwa.

 

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Ogólnopolska Komisja Rzemiosł Artystycznych Związku Rzemiosła Polskiego. Współorganizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

W sobotę 6 czerwca o godz. 12 odbędzie się uroczyste otwarcie targów połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień dla najlepszych rzemieślników i firm oraz dla osób i instytucji najbardziej zasłużonych we wspieraniu rzemiosła i przedsiębiorczości.

 

Targi Rzemiosła zostały objęte honorowymi patronatami przez Wojewodę Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta m.st. Warszawy, Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego oraz Prezesa Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

 

Patronat medialny nad imprezą objęły telewizja TVP INFO przy współpracy TVP Warszawa, Radio Kolor, gazeta Rzeczpospolita, czasopisma Świat Elit oraz miesięcznik Mała Firma.

 
Szczegółowe informacje w załączniku.