Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 18/03/2010

Targi Polagra-Food 2010

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-16 września 2010 roku.

Podczas najbliższej edycji targów Polagra-Food zorganizowane zostaną ekspozycje w ramach czterech salonów: salonu wyrobów spożywczych i napojów, salonu win i alkoholi, salonu franchisingu oraz salonu wyposażenia sklepów.

Jak co roku będzie można zapoznać się z bogatą ofertą producentów, dystrybutorów, hurtowników i sprzedawców detalicznych produktów spożywczych. Zaprezentowane zostaną nowości rynkowe m.in. z zakresu wyrobów spożywczych, napojów, alkoholi, parafarmaceutyków i dodatków dietetycznych.

W ramach salonu franchisingu stworzona zostanie platforma komunikacji franczyzodawców, franczyzobiorców i pozostałych zainteresowanych tym systemem sprzedaży. Natomiast w ramach salonu wyposażenia sklepów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej. Ekspozycjom będą towarzyszyły branżowo profilowane dyskusje, seminaria i warsztaty.

Więcej informacji: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018