Targi Polagra-Food 2010

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-16 września 2010 roku.

Podczas najbliższej edycji targów Polagra-Food zorganizowane zostaną ekspozycje w ramach czterech salonów: salonu wyrobów spożywczych i napojów, salonu win i alkoholi, salonu franchisingu oraz salonu wyposażenia sklepów.

Jak co roku będzie można zapoznać się z bogatą ofertą producentów, dystrybutorów, hurtowników i sprzedawców detalicznych produktów spożywczych. Zaprezentowane zostaną nowości rynkowe m.in. z zakresu wyrobów spożywczych, napojów, alkoholi, parafarmaceutyków i dodatków dietetycznych.

W ramach salonu franchisingu stworzona zostanie platforma komunikacji franczyzodawców, franczyzobiorców i pozostałych zainteresowanych tym systemem sprzedaży. Natomiast w ramach salonu wyposażenia sklepów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej. Ekspozycjom będą towarzyszyły branżowo profilowane dyskusje, seminaria i warsztaty.

Więcej informacji: LINK