Targi elektroniki w Hongkongu

Od 13-16 października w Hongkongu polscy przedsiębiorcy z branży elektronicznej będą mogli wziąć udział w Międzynarodowych Targach Elektroniki — Hong Kong Electronics Fair. Do 26 sierpnia można zgłaszać do PARP wnioski o wsparcie uczestnictwa w wydarzeniu.

To znakomite miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znalezienia kontrahentów z całego świata. Na targach będzie można spotkać  ponad 3,3 tys. wystawców prezentujących szeroką gamę zaawansowanych technologicznie produktów elektronicznych. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło 200 przedsiębiorców z branż elektronicznej, IT i ICT z Polski.

Misję, która ma promować polskie firmy, organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.  Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na uczestnictwo w targach mogą skorzystać z pomoc de minimis w ramach programu ministerstwa gospodarki na realizację promocyjnych projektów branżowych. Uczestnicy wyjazdu dostaną bezpłatne wejściówki na targi oraz karty VIP do Dragon Lounge w centrum wystawienniczym (dostęp do business centre na targach).

Więcej informacji: LINK